czwartek, 11 czerwca 2015

Nasze wspomnienia z Krakowa

"W Krakowie podobał mi się koncert. Było fajnie, jak śpiewały dzieci i dorośli. Tańczyliśmy z dziewczynami. Było wesoło! W Krakowie była piękna pogoda i tak gorąco. Byliśmy na Wawelu i w Kopalni Soli." - Damian Piernicki  (podopieczny WTZ Lubiatowo)
"W dniach od 5 do 9 czerwca 2015 r. udaliśmy się do Krakowa na 11. Festiwal Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty i 12. Ogólnopolskie Dni Integracji "Zwyciężać Mimo Wszystko". Pogoda dopisała i humory też! Świetnie się bawiliśmy: w pierwszym dniu zwiedzaliśmy Sukiennice, podziwialiśmy Kościół Mariacki, spacerowaliśmy po Plantach. Odwiedziliśmy sklep z wyrobami z czekolady. W drugim dniu udaliśmy się wieczorem na koncert festiwalowy. Trzeciego dnia zwiedzaliśmy starówkę Krakowa i Wawel, potem odpoczywaliśmy na Plantach. Wieczorem udaliśmy się na kolejny koncert. Czwartego dnia pojechaliśmy do Kopalni Soli w Wieliczce. 
Wyjazd bardzo nam sie podobał, panowała sympatyczna atmosfera. Przywieźliśmy dużo pamiątek oraz zdjęć! Spotkaliśmy wiele znanych osób- aktorów i piosenkarzy. Chętnie wrócimy jeszcze kiedyś do Krakowa! - Roman Wittbrodt (podopieczny WTZ)

A oto nasze "Warsztatowe Jury Festiwalu" ... na wesoło :)))

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz